Hannover 96 na zakończenie sezonu niemieckiej Bundesligi pokonał 1. FC Kaiserlsautern 2-1. Zwycięstwo dało zespołowi z Hannoveru przepustkę do występów w europejskich pucharach od sezonu 2012/13. Zespół wystąpi w eliminacjach Ligi Europy UEFA.

W meczu pojawiło się dwóch reprezentantów Polski, po stronie Kaiserlsautern- Ariel Borysiuk, natomiast w 68. minucie na boisku pojawił się Artur Sobiech z Hannoveru 96. Napastnik wyróżnił się jednym dobrym uderzeniem, które osadziło się na poprzeczce bramki zespołu gości.

Borysiuk przebywał na murawie do 77. minuty meczu. Polaka zmienił Heintz.

Hannover na koniec sezonu zajął siódme miejsce w tabeli, natomiast „Czerwone Diabły” opuszczają szeregi Bundesligi. Liczymy, że zespół dwójki Polaków, po rocznej przerwie wróci do Bundesligi.

Hannover 96 – 1.FC Kaiserslautern 2:1 (1-1)