W spotkaniu 11. kolejki tureckiej Süper Lig doszło do pojedynku klubów, w których występują Polacy. Ostatecznie wygrał klub Kamila Grosickiego, który pokonał 1:0 (1:0) Eskişehirspor Patryka Małeckiego.

Zawodnik Sivassporu Kulübü wybiegł w podstawowej jedenastce swojej ekipy i grał do 89. minuty. Pomocnik wypożyczony z Wisły Kraków przesiedział natomiast cały mecz na ławce. Jedyne trafienie padło po kwadransie gry. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Ermana Kilica wykorzystał Jan Rajnoch.

Kamil Grosicki zaliczył niezły występ. W 88. minucie miał szansę na asystę, jednak świetnej sytuacji sam na sam po jego podaniu nie zamienił na gola Michael Eneramo. Po tej akcji skrzydłowy reprezentacji Polski opuścił murawę, a w jego miejsce wbiegł Hayrettin Yerlikaya. Patrząc na przebieg meczu powinni wygrać goście, jednak w bramce Sivassporu perfekcyjnie spisywał się Milan Borjan.

Eskişehirspor Kulübü jest na trzecim miejscu w tabeli, natomiast Sivasspor jest ósmy.