W spotkaniu rozgrywanym w ramach Fortis Türkiye Kupasi- Sivasspor mierzył się na własnym obiekcie z Trabzosporem. W meczu, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, wystąpili reprezentanci Polski.

W podstawowym składzie swoich drużyn wystąpili: Kamil Grosicki oraz Adrian Mierzejewski. Spotkanie z ławki rezerwowych rozpoczął Arkadiusz Piech. Zawodnik, który przeniósł się do Turcji z Ruchu Chorzów.

Pierwszego gola w dzisiejszym spotkaniu zdobyli zawodnicy Sivassporu. Na minutę przed końcem pierwszej połowy spotkania sytuację bramkową na gola zamienił Chahechouhe. W 76. minucie mieliśmy 2:0 dla zespołu trenera Calimbay’a.

Honorowe trafienie dla ekipy Adriana Mierzejewskiego padło w 93. minucie. W dwumeczu lepsi okazali się gracze Sivassporu, którzy wygrali 2-1, i to oni zagrają w kolejnej rundzie rozgrywek.

Do siedemdziesiątej pierwszej minuty na boisku po stronie Sivassporu przebywał Kamil Grosicki. Drugi z graczy „Sivas”- Arkadiusz Piech obejrzał mecz z ławki rezerwowych. Również 90. minut rozegrał pomocnik Trabzonsporu- Adrian Mierzejewski.