fortuna

Grali grupowi rywale Polaków!

W środę mecz towarzyski z Estonią rozegrała reprezentacja Polski. Niestety nasza kadra przegrała. Spotkania kontrolne rozegrali też nasi grupowi rywale w eliminacjach do najbliższego mundialu i radzili sobie w nich dużo lepiej od nas.

Czarnogóra:
Nasz najbliższy rywal podejmował u siebie reprezentację Łotwy. Gospodarze bez większych problemów poradzili sobie z gośćmi i pewnie wygrali 2:0. Gole dla Czarnogóry strzelali Jovetić w 36. minucie oraz Kasalica w 76.

Mołdawia:
Kolejny rywal Polaków grał na wyjeździe z Albanią. Spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie, a kibice nie doczekali się goli i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Anglia:
Faworyt naszej grupy miał bardzo ciężkie zadanie, bowiem na Stade de Suisse w Szwajcarii piłkarze Anglii mierzyli się z wicemistrzami Europy, Włochami. „Synowie Albionu” nie przestraszyli się utytułowanego rywala i mimo iż od 15. minuty przegrywali po golu De Rossiego to już 12 minut później zdołali wyrównać po strzale Jagielki. W 80. minucie wynik spotkania ustalił Defoe i Anglicy sensacyjnie pokonali Włochów.

Ukraina:
Współgospodarz ostatniego Euro podejmował na własnym boisku naszych czerwcowych rywali, Czechów. Mecz nie zachwycił kibiców i zakończył się bezbramkowym remisem.

San Marino:
Outsider naszej grupy nie rozegrał w środę żadnego spotkania.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.