fortuna

Grad goli w Hannoverze, Sobiech strzela (video)

Hannover 96 przegrał dziś w meczu towarzyskim na AWD Arena z Manchesterem United 3:4 (1:1). Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył w 25. minucie napastnik reprezentacji Polski – Artur Sobiech.

Artur Sobiech wyszedł w pierwszym składzie i już w 25. minucie wyprowadził Hannover na prowadzenie. 6 minut później wyrównał Javier Hernandez i do przerwy było 1:1.

Drugą połowę dużo lepiej rozpoczęli gospodarze, bowiem po bramkach Karima Haggui i Abdellaoue w 66. minucie rywale Śląska Wrocław w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów prowadzili już 3:1. Wtedy jednak swój koncert zaczęły popularne Czerwone Diabły. Dwie bramki zdobył Wayne Rooney, a na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu zwycięstwo Manchesterowi dał ich nowy nabytek – Shinji Kagawa.

Artur Sobiech w przerwie opuścił boisko, jednak rozegrane 45 minut może zaliczyć do bardzo udanych.