Piotr Zieliński zdobył gola dla Udinese Calcio we wczorajszym sparingowym spotkaniu przeciwko FC Baku. Bramka reprezentanta Polski pozwoliła włoskiej drużynie zremisować zakończoną konfrontację.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy z Baku, którzy od 32. minuty, po trafieniu Huseynov,a prowadzili z „Udine” 1:0. Włochom za sprawą polskiego pomocnika w 79. minucie udało doprowadzić do remisu. Polak popisał się ładnym uderzeniem z ponad dwudziestu metrów. Do ostatniego gwizdka sędziego, nie oglądaliśmy już goli, i towarzyskie spotkanie zakończyło się remisem.

W bramce Udinese mecz rozegrał drugi z Polaków, Wojciech Pawłowski. Bramkarz rozegrał czterdzieści pięć minut.  W miejsce Polaka pojawił się Scuffet.