TSV 1860 Monachium pokonało w sparingowym meczu Grasshopper Zurych, 2:1 (2:1). W podstawowym składzie „Lwów” wybiegł Grzegorz Wojtkowiak. W 22. minucie Polak strzelił bramkę głową po rzucie rożnym.

Wojtkowiak rozpoczął mecz w podstawowyn składzie, na pozycji prawego obrońcy. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w 7. minucie uderzeniem z około 16 metrów popisał się Shkelzen Gashi i wyprowadził „Hoppers” na prowadzenie.

Do remisu doprowadził w 17. minucie nowy nabytek TSV, Moritz Stoppelkamp. Pięć minut później bramkę dającą prowadzenie piłkarzom z Monachium zdobył Grzegorz Wojtkowiak. Z rzutu rożnego dogrywał Marin Tomasov, a futbolówkę do siatki skierował, grający z numerem „3”, Polak.

28-letni obrońca został zmieniony w przerwie przez Georga Bühlera. W drugiej części meczu wynik nie uległ zmianie.

Grasshopper Club Zurych – TSV 1860 Monachium 1:2 (1:2)