Paweł Cibicki ma coraz pewniejszą pozycję w Malmö FF. Młodzieżowy reprezentant Polski stale się rozwija, czego efektem jest choćby dzisiejszy gol strzelony amerykańskiej drużynie Tampa Bay Rowdies występującej w NASL.

Polak sparing z drugoligowcem rozpoczął na ławce mistrzów Szwecji. Wynik spotkania otworzył nowy nabytek MFF, były gracz młodzieżowej drużyny Manchesteru United Magnus Wolff Eikrem. W 42. minucie gwiazda szwedzkiej ekipy Markus Rosenberg dał dwubramkowe prowadzenie, które zostało powiększone już dwie minuty później przez Erika Johanssona.

Na drugą odsłonę na boisku pojawił się Cibicki, który ustalił wynik sparingu na 4:0 w 69. minucie. Później utalentowany pomocnik miał jeszcze szansę na drugie trafienie, lecz ostatecznie nie pokonał golkipera klubu z Florydy.

Od 66. minuty na murawie przebywał drugi z Polaków reprezentujących barwy Malmö, Piotr Johansson.

Malmö FF – Tampa Bay Rowdies 4:0 (3:0)