W 7. kolejce Football League Ethnikós Gázorou pokonał GS Kallithéa 2:0 (0:0). Po kontuzji naciągnięcia mięśnia uda wrócił Patryk Aleksandrowicz. Skrzydłowy wszedł w drugiej połowie i strzelił swojego trzeciego gola w sezonie.

Polak doznał urazu 10 października na rozgrzewce przed pojedynkiem z AGS Vyzas Megaron. Wydawało się, że będzie on pauzował tylko kilka dni, jednak dopiero trzy doby temu 29-latek wrócił do pełnej sprawności, więc dzisiejszy mecz rozpoczął na ławce rezerwowych.

Obie bramki dla Ethnikósu padły w drugiej odsłonie. W 48. minucie na murawie zameldował się Aleksandrowicz, który zmienił Sotíriosa Konstantinídisa. Trzynaście minut później padła pierwsza bramka. Jej autorem został Athanássios Gógas. W 68. minucie dośrodkowanie Dimosthenisa Kosmidisa wykorzystał urodzony z Zgorzelcu zawodnik gospodarzy, który trafił do siatki głową. Polak otrzymał chwilę później żółtą kartkę.

Ethnikós Gázorou ma na koncie 9 punktów i zajmuje 10. miejsce w tabeli zaplecza greckiej ekstraklasy. GS Kallithéa ma o jedno „oczko” mniej i jest 13.