W zaległym meczu 10. kolejki Regionalligi Nord rezerwy Werderu Brema przegrały z TSV Havelse 1:2 (1:0). W podstawowym składzie gości wybiegł Martin Kobylanski. 18-latek zdobył swoją drugą bramkę w tym sezonie.

Młodzieżowy reprezentant Polski trafił do siatki w 10. minucie. Jego gol niewiele dał, gdyż w drugiej odsłonie przeciwnicy zdobyli dwie bramki i zainkasowali trzy punkty. W 61. minucie z rzutu karnego strzelił Marc Vucinovic.

W 83. minucie również z jedenastu metrów na listę strzelców wpisał się Christoph Beismann. Sześć minut wcześniej boisko opuścił Kobylański, którego zmienił Özkan Yildirim.

Druga drużyna „Bremeńczyków” zajmuje czwarte miejsce w tabeli. TSV plasuje się jedną pozycję wyżej.