Steaua Bukareszt wygrała z Oțelulem Galați 3:0 w meczu 10. kolejki rumuńskiej ekstraklasy. Ostatnią z bramek zdobył Łukasz Szukała, dla którego to pierwszy gol w tym sezonie.

Gospodarze pechowo weszli w mecz. W 4. minucie żółtą kartkę ujrzał Hélder. Portugalski pomocnik 12 minut później ponownie naruszył przepisy, za co po raz drugi ujrzał kartonik koloru żółtego, co skutkowało natychmiastowym opuszczeniem placu gry. Grająca w przewadze jednego gracza Steaua już pięć minut później objęła prowadzenie po strzale Iasmina Latovleviciego. Chwilę później prowadzenie podwyższył Lucian Sânmărtean.

Rezultat meczu ustalił w 64. minucie polski obrońca. Szukała w 89. minucie został zmieniony przez Cornela Râpę.