Kamil Grosicki strzelił swojego drugiego gola w obecnym sezonie tureckiej Süper Lig. W 13. kolejce jego Sivasspor Kulübü pokonał Kayserispor Kulübü 4:2 (3:0). Polak przebywał na boisku do 87. minuty.

Polski skrzydłowy otworzył wynik pojedynku w 22. minucie po solowym rajdzie i sprytnym strzale przy bliższym słupku. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Erman Kılıç. W 38. minucie do siatki trafił Michael Eneramo i do przerwy gospodarze prowadzili trzema golami.

Tuż po zmianie stron czwartą bramkę dla Sivassporu strzelił Aatif Chahechouhe, który wykorzystał bierną postawę defensorów przyjezdnych. Kayserispor próbował coś ugrać, jednak było ich stać w dniu dzisiejszym na tylko dwa trafienia. W 73. minucie strzelił Bobô, a w 90. Cleyton.

„Yiğidolar” z 19 punktami są na siódmym miejscu. Kayserispor ma ich o pięć mniej i jest czternasty.