W meczu 14. kolejki Serie A Torino zremisowało z Palermo 2:2 (1:2). Gola na wagę remisu strzelił reprezentant Polski i kapitan turyńskiej ekipy, Kamil Glik. To dla niego druga bramka w tym sezonie.

Zobacz trafienie Glika (3,45).

Polak, który do Włoch trafił właśnie przez Palermo, rozpoczął mecz w podstawowym składzie. Jednak to beniaminek Serie A jako pierwszy strzelił gola. Dogranie posiadającego polski paszport Paulo Dybali na trafienie zamienił Luca Rigoni.

Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy do remisu doprowadził Josef Martínez. Przyjezdni odpowiedzieli jeszcze w tej samej odsłonie, a do siatki trafił gwiazdor Palermo, utalentowany Paulo Dybala. W drugiej części Torino dążyło do strzelenia drugiej bramki i sztuka ta udała się w 63. minucie. Autorem ważnej bramki dającej jeden punkt został Kamil Glik, który mógł się niejako odegrać swojemu byłemu klubowi za to, że nie dostał tam poważnej szansy na grę.