Kamil Glik strzelił swoją pierwszą bramkę we włoskiej ekstraklasie. Uczynił to w spotkaniu dziesiątej kolejki, w którym jego Torino FC podejmowało Lazio Rzym. „Toro” zremisowali ze stołecznym klubem 1:1 (1:0).

Reprezentant Polski wybiegł w podstawowym składzie gości i już po jedenastu minutach gry dał im prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Alessandro Sgrigna, a 24-latek trafił głową do siatki.

Lazio wyrównało w 57. minucie. Podanie od Antonio Candrevy otrzymał Stefano Mauri i uderzeniem z około piętnastu metrów pokonał Jean’a-François’a Gilleta. Swojego drugiego gola mógł strzelić trzy minuty później Glik, jednak piłka skozłowała tuż przed jego nogami.

Torino zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli (10 punktów), a Lazio z 19 oczkami jest czwarte.