Kamil Biliński powiększył swój dorobek bramkowy w meczu z Bangą Gorżdy, dzięki czemu umocnił się na pozycji najlepszego strzelca litewskiej ekstraklasy. Była to jego trzynasta bramka w tym sezonie.

Zarówno on, jak i Jakub Wilk wybiegli w podstawowym składzie Žalgirisu Wilno. Jako pierwszy piłkę do bramki, po dobraniu polskiego skrzydłowego, wpakował Mantas Kuklys. Co ciekawe, niektóre źródła przypisują tę bramkę Bilińskiemu.

W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Andro Švrljuga, a niecały kwadrans później uczynił to Kamil Biliński. Przed przerwą trafił jeszcze Paweł Komołow. Homorowego gola dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Tamaz Czargeiszwili. Rezultat na 1:5 ustalił w 77. minucie Rytis Leliūga. Cztery minuty wcześniej z placu gry zszedł najlepszy strzelec stołecznej drużyny.