Jarosław Linder zdobył bramkę w dzisiejszym wygranym meczu 2. kolejki niemieckiej 3. ligi. Jego drużyna wygrała, aż 5:1 (0:0). Polak rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a na boisku zameldował się w 61. minucie.

Po boisku biegał też inny Polak, Rafał Kazior, który grał do 86. minuty i został ukarany żółtą kartką.

Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie. Gola niespodziewanie strzelili rywale klubu Polaka . W 48. minucie prowadzenie dla swojej drużyny dał Raffael Korte. Cztery minuty później jednak do wyrównania doprowadził Marcel Gebers. Kolejna bramka padła trzy minuty potem. Piłkę do siatki wpakował, Casper Johansen. Następny gol padł już w 58. minucie. Swoją szanse wykorzystał Tim Danneberg. 20. minut potem zobaczyliśmy kolejną bramkę. Zdobył ją strzelec pierwszego gola, Gebers. Ostatnią bramkę w tym spotkaniu, strzelił Polski napastnik Jarosław Linder.

KSV Holstein Kiel von 1900 5-1 1.FC Saarbrücken