Mariusz Stępiński zdobył jedną z bramek dla drugiej drużyny 1. FC Nürnberg w spotkaniu 17. kolejki Regionalligi Bayern z rezerwami SpVgg Greuther Furth. Ekipa z Norymbergi zwyciężyła w tym spotkaniu 3:1 (0:1).

Zakończenie pierwszej połowy nie wskazywało na zwycięstwo drużyny Polaka, bowiem tuż przed przerwą bramkę dla Greuther Furth zdobył Stefan Lex.

Druga połowa to już jednak dominacja Norymbergi, której udało się strzelić aż trzy bramki i ostatecznie wygrać to spotkanie. Pierwszą z nich, w 74. minucie zdobył Mariusz Stępiński. W 82. minucie prowadzenie dało trafienie Antonio Colaka. Ten sam zawodnik zdobył ostatniego gola, w 87. minucie, wykorzystując zagranie Stępińskiego.

Były gracz Widzewa Łódź na placu gry przebywał przez pełne 90 minut. Dla 18-latka była to trzecia bramka zdobyta w tych rozgrywkach.