Michał Janota zdobył swoją czwartą bramkę i szóstą asystę na boiskach zaplecza holenderskiej ekstraklasy. W 21. kolejce Jupiler League jego Go Ahead Eagles niespodziewanie zremisowało z ostatnim Almere City 2-2.

Był to pojedynek jedenastego z osiemnastym, ostatnim zespołem Jupiler League. Almere City po 20 spotkaniach ma zaledwie 7 punktów i jest murowanym kandydatem do spadku. Goście z Almere prowadzili już 2-0 w 51. minucie i kiedy wydawało się, że będą sprawcami sensacji, w 87. odpowiedział celnym trafieniem Janota, który na boisko wszedł z ławki w 68. minucie. W doliczonym czasie gry gola na wagę remisu zdobył van der Biezen, a Polak mu asystował.

Dla Michała Janoty to 4 bramka w 17 ligowych występach. 20-latek ma również na koncie 6 asyst.