Euzebiusz Smolarek strzelił bramkę dla Al-Khor SC, w przegranym przez jego zespół meczu 8. kolejki Qatar Stars League z Al Wakrah 2:3 (2:3). Dla byłego piłkarza Polonii Warszawa jest to drugi gol w lidze katarskiej.

Polak trafił do siatki w 30. minucie, wyrównując wynik spotkania na 2:2. Wcześniej dla gospodarzy strzelił Moumouni Dagano (asysta Smolarka), a dla gości Tresor Kangambu (już w 1. minucie) oraz Alaa Abdul Zahra.

Ostatni z wymienionych piłkarzy w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił swojego drugiego gola, który jak się później okazało przesądził o zwycięstwie Al Wakrah.

Smolarek, który zagrał cały mecz, w sumie dla Al-Khor SC zdobył już cztery bramki. Oprócz dwóch trafień w Qatar Stars League, tyle samo zaliczył w Stars Cup, czyli Pucharze ligi.