Patryk Aleksandrowicz miał bardzo duży udział w wygranej Iraklisu Psachna w wyjazdowym spotkaniu 19. kolejki greckiej OPAP Football League przeciwko Ethnikosowi Asteras 2:0 (2:0). Polak strzelił pierwszego gola, a przy drugim asystował.

Aleksandrowicz wyprowadził swój zespół na prowadzenie w 31. minucie, wykorzystując bierną postawę obrońców gospodarzy. Dla urodzonego w Zgorzelcu piłkarza był to pierwszy gol w barwach Iraklisu, do którego trafił przed rundą wiosenną.

Siedem minut później padła druga bramka dla gości. Długie podanie Polaka, strzałem głową na bramkę zamienił Marios Segos i po pierwszej połowie zespół z Psachny prowadził 2:0. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie, bowiem w drugiej części gry bramki nie padły.