W 1/8 finału Pucharu Luksemburga CS Grevenmacher, w którego składzie znalazł się Dariusz Brzyski, pokonało FC Wiltz 71 4:2 (0-0, 2-2). Swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył polski obrońca.

Po bezbramkowej pierwszej połowie obie drużyny ruszyły do ataku. Wynik meczu otworzył w 52. minucie Daniel Huss. Prowadzenie gospodarzy nie trwało długo, gdyż siedem minut później trafił Amel Ćosić. W 71. minucie ponownie przewagę zyskali gracze Grevenmacher, a na listę strzelców wpisał się Dinis Dragolovčanin.

W 81. minucie odpowiedział Edis Osmanović i regulaminowy czas nie przyniósł rozstrzygnięcia. Potrzebna była więc dogrywka. W niej zdecydowanie lepsi byli miejscowi. W 98. minucie strzelił Brzyski, a ostateczny cios zadał cztery minuty przed końcem Dragolovčanin.