Pierwszego gola w barwach Realu Zaragoza strzelił Cezary Wilk. Były piłkarz m.in Korony Kielce wpisał się na listę strzelców w 33. minucie wygranego 3-2 meczu 2. kolejki Ligi Adelante z UD Almeria. Polak przebywał na boisku do 76. minut, obejrzał żółtą kartkę.

Gol strzelony Almerii był pierwszym trafieniem byłego reprezentanta Polski na hiszpańskich boiskach. Wilk poprzednio bronił barw Deportivo de La Coruña, gdzie przez niespełna 2 sezony zagrał w 30 meczach ligowych. Polak w 33. minucie rozpoczął strzelanie na Estadio de La Romareda. Goście wyrównali dwie minuty później, zaś w drugiej połowie wyszli na prowadzenie za sprawą gola Quigue. W 66. minucie Rodriguez wyrównał wynik meczu, zaś zwycięstwo gospodarzom zapewnił Cabrera trafieniem w 90. minucie spotkania. Real Zaragoza po 2. kolejkach ma 4 punkty.