W 7. kolejce pierwszej ligi rumińskiej, FC Vaslui zremisowało w wyjazdowym meczu z Viitorul Constanţa 2:2. Dla zespołu gości drugą z bramek zdobył Piotr Celeban, dla którego jest to już drugi gol z rzędu w lidze.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, bo już w 10. minucie objęli prowadzenie za sprawą Iancu. Goście wyrównali w 34. minucie, za sprawą wykorzystanego rzutu karnego przez Sânmărteana. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

7 minut po wznowieniu gry, znów na prowadzenie wyszli gospodarze. Rzut karny wykorzystał Dică. Kiedy wydawało się, że gracze z Constanţy utrzymają korzystny rezultat, w 88. minucie gola na wagę jednego punktu zdobył polski obrońca, Piotr Celeban. Zawodnik ładnie wykończył strzałem głową dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Dla Polaka to już drugi gol w nowym klubie, trafił również przed tygodniem, w spotkaniu z FC Steauą Bukareszt.