Trabzonspor Kulübü w 21. kolejce tureckiej Süper Lig pokonał na własnym boisku Gaziantepspor Kulübü 4:1 (1:0). Przez 78 minut w barwach gospodarzy grał reprezentant Polski – Adrian Mierzejewski.

Były piłkarz Polonii Warszawa otworzył wynik spotkania. Gospodarze podwyższyli prowadzenie tuż po przerwie. Alanzinho po indywidualnej akcji pokonał Zydrunasa Karcemarskasa.

Trzeci cios zawodnicy Trabzonsporu zadali w 51. minucie. Akcję Halila Altintopa i Olcana Adina pewnym strzałem wykończył Gustavo Colman.

Gości było stać jedynie na honorowe trafienie. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, Onura Recepa Kivraka pokonał wprowadzony 25 minut wcześniej Dorge Kouemaha. Gospodarze szybko jednak odpowiedzieli trafieniem Altintopa.

Adrian Mierzejewski opuścił boisko w 78. minucie. Reprezentanta Polski zmienił Marek Sapara.