fortuna

Głosuj na zawodnika maja!

Z lekkim opóźnieniem startujemy z kolejnym głosowaniem na zawodnika miesiąca. Żaden z nominowanej w tym miesiącu piątki graczy jeszcze tego wyróżnienia nie dostąpił, co tylko uatrakcyjni głosowanie.

Nominowaniu w tym miesiącu są:

Radosław Cierzniak – Choć Dundee United nie zachwycało w ostatnich spotkaniach, to interwencje polskiego bramkarza nieraz uratowały ten zespół przed kompromitacją. Nie bez powodu aż trzykrotnie znalazło się dla niego miejsce w jedenastce tygodnia naszego serwisu.

Grzegorz Krychowiak – Prawdopodobnie latem zmieni klub. Oczywiście zmiana drużyny na wyżej notowaną nie może być przeprowadzona bez pokazywania się z bardzo dobrej strony w każdym meczu. Reprezentant Polski umie pokazać się w ważnym meczach. Dobra gra przyczyniła się do bezbramkowego remisu z Marsylią, no i strzelił zwycięską bramkę w spotkaniu z Lorient.

Piotr Parzyszek – Młody Polak coraz śmielej poczyna sobie na zapleczu holenderskiej ekstraklasy. W maju po raz kolejny miał okazje do przyczynienia się do zwycięstw swojego zespołu, do siatki rywali trafiając czterokrotnie.

Przemysław Trytko – Maj był miesiącem bardzo owocnym dla polskiego napastnika. W pięciu spotkaniach zdobył pięć bramek.

Jakub Wilk – Przenosiny do Wilna były chyba jego najlepszą decyzją w życiu. Wkomponował się momentalnie w drużynę prowadzoną przez Marka Zuba. W maju to tylko potwierdził kolejnymi golami i asystami.

Zapraszamy do głosowania!

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.