Kamil Glik nadal poszukuje nowego klubu, w którym miałby szansę na regularne występy. Piłkarz Palermo może zostać wypożyczony do Wisły Kraków. „Biała Gwiazda” poszukuje obrońcy, który zajmie miejsce kończącego karierę Clebera.

Wielkim zwolennikiem transferu Glika do krakowskiego zespołu jest selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda. Trener chce, żeby obrońca występował regularnie.

Polski obrońca ma małą szansę na grę w Palermo. W Wiśle prawdopodobnie wygryzłby ze składu Gordana Bunozę i zajął miejsce obok Honduranina Osmana Chaveza.

O tej sytuacji wypowiedział się sam zainteresowany dla „Przeglądu Sportowego”. „Białą Gwiazdę” nie stać na transfer definitywny, więc chce wypożyczyć z Palermo reprezentacyjnego obrońcę. „Z mojej strony jest zielone światło, ale muszą się dogadać oba kluby”.

Menedżer piłkarza Jarosław Kołakowski twierdzi, że „Biała Gwiazda” nie jest jedynym klubem zainteresowanym sprowadzeniem młodego Polaka. „Jest kilka dobrych klubów zainteresowanych Kamilem i Wisła Kraków należy do tej grupy”.

Od pewnego czasu włoskie media informują, że pozyskać Glika chce AS Bari.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.