fortuna

Glik graczem meczu: Każdy zagrał dobrze (video)

Kamil Glik zaliczył bardzo udany powrót do Serie A. Reprezentant Polski rozegrał 90 minut na środku obrony Torino w spotkaniu z Sieną (0:0) i został wybrany najlepszym piłkarzem niedzielnych zawodów.

– Dajcie spokój. Każdy z naszej drużyny rozegrał dobre zawody. Udało nam się przeprowadzić kilka groźnych akcji, po których mogliśmy strzelić bramkę. Ten wynik nas zadowala i będziemy starali się podążać dalej w tym kierunku – powiedział po zakończeniu spotkania 24-latek.

Polski defensor przyznał również, że zdaje sobie sprawę z tego, że Torino, jako beniaminkowi, będzie ciężko w kolejnych meczach, ale cały zespół jest przygotowany na nowe wyzwania.

– W debiutanckim sezonie nie masz pojęcia, czego można się spowiedziewać po kolejnych przeciwnikach i mogą spotkać nas niespodziewane sytuacje, ale jesteśmy dobrze przygotowani do rozgrywek – stwierdził piłkarz.

Glik przez cały mecz imponował pewną grą w defensywie. Duże wrażenie na kibicach i dziennikarzach zrobiła szczególnie jego interwencja z końcówki spotkania, kiedy w świetnym stylu zatrzymał groźną akcję Gaetano D’Agostino.

Zobacz świetną interwencję Kamila Glika (1:15):

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.