Rafał Gikiewicz rozegrał całe spotkanie zaliczając oficjalny debiut w 2. Bundeslidze, a jego Eintracht Brunszwik zremisował z Fortuna Düsseldorf, w której zagrał Adam Bodzek 2:2 (1:0).

Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze obejmując prowadzenie po bramce Michaela Liendla. Austriak po składnej akcji zespołu uderzył z dystansu zaskakując Gikiewicza. W 60. minucie wyrównał Reichel wykorzystując podanie Kruppke.

5 minut później ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze tym razem strzelcem gola został wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Charlison Benschop. W 84. minucie bramkę wyrównującą zdobył norweski napastnik Håvard Kallevik Nielsen.

Wynik do końca spotkania już nie uległ zmianie i drużyny polskich zawodników musiały podzielić się punktami.