AEL Limassol mimo jednobramkowej przewagi z pierwszego meczu, odpadł z walki o Ligę Mistrzów. Cypryjczycy w rewanżu ulegli Zenitowi Sankt Petersburg 0:3 (0:0) i zagrają w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Europy.

Zespół Łukasza Gikiewicza, który wybiegł w podstawowym składzie dzielnie bronił się aż do 55. minuty, mimo faktu, iż od 26. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce, którą otrzymał Danielzinho. Dziesięć minut po zmianie stron wynik dwumeczu wyrównał jadnak Salomón Rondón. Aż do 88. minuty bardzo prawdopodobna była potrzeba rozegrania dogrywki, jednak wówczas piłkę w siatce umieścił Danny. Chwilę wcześniej boisko opuścił Gikiewicz, którego zmienił Marco Tagbajumi. W doliczonym czasie nadzieje gości ostatecznie rozwiał Aleksandr Kierżakow, który trafił z rzutu karnego.

Eliminacje Ligi Mistrzów – III runda (rewanż)
Zenit Sankt Petersburg – AEL Limassol 3:0 (0:0)