fortuna

Ferguson rozważa transfer Lewandowskiego!

Odejście Roberta Lewandowskiego latem z Borussii Dortmund będzie prowadzić wielkie zmiany w tramach zakładów bukmacherskich. Można sprawdzić wszystkie prognozy i statystyki na stronie biwn’a, zakłady piłkarskie, aby typować na następne mecze drużyny Borussia Dortmund.

Zmiana pracodawcy przez zawodnika jest coraz bardziej prawdopodobna. Wśród zainteresowanych pozyskaniem Polaka wymieniany był m. in. Manchester United, jednak jak dotąd były to spekulacje.

Doniesienia te po raz pierwszy postanowił potwierdzić menedżer „Czerwonych Diabłów”, sir Alex Ferguson. Szkot zapytany o transfer reprezentanta Polski przyznał, że rozważa złożenie oferty za najlepszego strzelca Bundesligi.

– Bayern Monachium także jest nim mocno zainteresowany. Musimy poczekać i zobaczyć jaka będzie nasza sytuacja, kiedy wygramy ligę – powiedział Ferguson w wywiadzie dla „Daily Star”, po czym dodał, że nie raczej nie pozyska nowego napastnika, dopóki nie odejdzie jeden z zawodników grających na tej pozycji.

Brytyjskie media uważają, że jeśli Manchester United postanowi powalczyć o pozyskanie Lewandowskiego, będzie musiał się liczyć z wydatkiem około 20 milionów funtów, co jest kwotą dość wygórowaną, jak na zawodnika z kontraktem obowiązującym zaledwie jeszcze przez rok.

Poza „Czerwonymi Diabłami” i Bayernem Monachium, w ostatnim czasie nazwisko Polaka było łączone także z Chelsea Londyn i Arsenalem Londyn oraz z Realem Madryt.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.