Łukasz Fabiański może ubiegać się o wypożyczenie z Arsenalu Londyn, aby zapewnić sobie regularną grę przed Euro 2012. 26-latek wierzy, że w ten sposób łatwiej będzie mu wywalczyć miejsce w kadrze na ten turniej.

Fabiański nadal ma nadzieję, że będzie pierwszym bramkarzem reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy. Piłkarz zdaje sobie sprawę, że aby tak się stało, musi grać regularnie.

– Rozmawiałem z trenerem intensywnie kilka dni temu. To ja poruszyłem ten temat i wkrótce odbędziemy więcej rozmów na ten temat
– powiedział bramkarz w rozmowie z dziennikiem „The Sun”.

Wychowanek Polonii Słubice przegrywa rywalizację w reprezentacji z kolegą z zespołu Wojciechem Szczęsnym. W barwach „Kanonierów” zagrał w tym sezonie tylko dwa razy – oba w Pucharze Ligi.

– Chcę, aby moja sytuacja została rozwiązana w najbliższej przyszłości, ponieważ chcę grać na Euro 2012. Mam nadzieję, że Wenger mnie zrozumie i razem znajdziemy rozwiązanie – dodał „Fabian”.

– Chcę grać dla Arsenalu, ale jeśli to nie możliwe będę musiał odejść gdzieś indziej, nawet jeśli będzie to wypożyczenie – zakończył piłkarz „Kanonierów”.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.