Pewne zwycięstwo w spotkaniu czwartej rundy Pucharu Anglii odniosła drużyna Arsenalu. Londyńczycy na własnym obiekcie pokonali 4:0 Coventry City. Pełne dziewięćdziesiąt minut w barwach „Kanonierów”- rozegrał Łukasz Fabiański.

Jasnym punktem zespołu Arsene’a Wengera w tym wczorajszym meczu okazał się Lukas Podolski, który zdobył dwa gola- tym samym pokazał, że w Londynie nadal mogą na niego liczyć. Spekuluje się, że zawodnik może odejść w styczniu.

Gospodarze w żadnym stopniu nie zlekceważyli słabszego rywala kontrolując swoją grę, jak również przebieg meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Nieliczne akcje zawodników skutecznie zatrzymywał Fabiański, który miał spokojny wieczór.

Nawet na ławce rezerwowych Arsenalu zabrakło Wojciecha Szczęsnego, który otrzymał wolne od sztabu trenerskiego na ten pojedynek.

W podstawowym składzie Nottingham Forest na spotkanie Pucharu Anglii z Preston North End znalazł się Radosław Majewski, który ostatnie konfrontacje zespołu oglądał z wysokości ławki rezerwowych. Polski pomocnik wystąpił przez 74 minuty.

Mecz zakończył się remisem bezbramkowym.