fortuna

Elcunado zwycięzcą typera

Zakończyła się już pierwsza edycja typera, w którym użytkownicy starali się przewidzieć wyniki meczów drużyn, w których występują polscy piłkarze. Najlepszy okazał się elcunado.

Zwycięzca zgromadził 99 punktów i nie dał szans swoim rywalom. W związku z tym to on zgarnie główną nagrodę ufundowaną przez sklep internetowy Neosport.pl – koszulkę reprezentacji Polski.

Drugą pozycję zajął panoli, który stracił do zwycięzcy dwa punkty. Otrzyma on frotkę Nike (także ufundowaną przez Neosport.pl) oraz kubek z logiem ePilka.pl.

Laureatów dwóch pierwszych miejsc prosimy o podanie swoich adresów na [email protected] Przesyłka nagród zostanie zrealizowana po nowym roku.

Nie rozstrzygnięta została kwestia trzeciego miejsca, bowiem tyle samo punktów zgromadziły trzy osoby: maer, dirk i Unista. W związku z tym specjalnie dla nich zostanie zorganizowana runda dodatkowa.

Będzie ona polegała na wytypowaniu wyników sobotnich meczów (29.12) w komentarzach pod tą wiadomością. Swoje typy mogą dodać do godziny 15:50. Oto lista spotkań dostępnych do typowania:

Arsenal Londyn – Newcastle United
Stoke City – Southampton FC
Wolverhampton FC – Ipswich Town
Nottingham Forest – Crystal Palace
Middlesbrough FC – Blackpool FC
Barnsley FC – Blackburn Rovers
Hibernian FC – Celtic Glasgow

Czołowa „dziesiątka” typera:

Poz. Gracz Punktów
1. elcunado 99
2. panoli 97
3. maer 89
4. dirk 89
5. Unista 89
6. Mariusz 88
7. wojsol12 87
8. amarancik 87
9. SzAd 85
10. jerzol 84

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.