Zespół Piotra Celebana, Vaslui FC, zremisował na wyjeździe z Fenerbahce Stambuł 1:1 (0:0) w wyjazdowym meczu III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Polski obrońca spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Spotkanie od początku nie było toczone w zbyt szybkim tempie. Lepsze wrażenie sprawiali jednak skazywani na porażkę Rumuni, którzy kilka razy zagrozili bramce strzeżonej przez Volkana Demirela.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i taki sam wynik utrzymywał się przez dłuższy okres drugiej połowy. W 75. minucie niespodziewanie prowadzenie objęli goście. Gola zdobył wprowadzony po przerwie Liviu Antal, czym uciszył tureckich kibiców.

Goście skupili się na obronie wyniku i wyprowadzaniu szybkich kontr, dlatego inicjatywę na boisku przejęli zawodnicy Fenerbahce. Ich starania przyniosły efekt w 90. minucie, kiedy Dănuţa Comana pokonał Bekir İrtegün.

Piotr Celeban rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, z której nie wstał aż do końca meczu. Były piłkarz Śląska Wrocław rozpoczął sezon w pierwszym składzie, ale niespodziewanie w drugim meczu stracił miejsce w „jedenastce” na rzecz Zhivko Milanova.