W następnej rundzie eliminacji Ligi Europy na pewno nie zobaczymy Piasta Gliwice. Piastunki zremisowały dzisiejszy mecz 2:2 (1:1, 2:1, 2:1, 2:2). Decydującą bramkę klub z Polski stracił w dogrywce po błędzie Zbozienia i Szumskiego.

Już w 8. minucie padła pierwsza bramka. Niestety dla rywali Piasta. Csaba Horvath, który zamiast wybić piłkę spod nóg Reynaldo, próbował go wypchnąć poza plac gry. Horvath się przewrócił, jego błąd wykorzystał Reynaldo, dośrodkował, tam znalazł się Leroy George i zdobył bramkę.

Najlepszą okazję na podwyższenie prowadzenia zmarnował niedawno wspomniany Reynaldo. Brazylijczyk był sam na sam z Szumskim, lecz strzelił wysoko nad bramką.

Nic się nie zapowiadało, że Polski klub zdobędzie wyrównującą bramkę. A jednak! Tomasz Podgórski dośrodkował z rzutu rożnego, tam znalazł się Damian Zbozień, uderzył na bramkę, dobrze interweniował bramkarz gości, ale po dobitce Mateusza Matrasa nie miał szans.

W 36. minucie Piastunki zdobyli gola. Kolejny raz, duży udział przy tej bramce miał Tomasz Podgórski. Polak dośrodkował w pole karne, tam był Marcin Robak, a ten popisał się przewrotką i wpakował piłkę do siatki.

Kilka minut przed  zakończeniem spotkania, Ansi Agolli posłał piłkę wzdłuż linii bramkowej Piasta, lecz Nikoloz Gelaszwili nie sięgnął futbolówki.

Już w drugiej połowie, kolejny raz bardzo dobrze dośrodkował z rzutu rożnego Tomasz Podgórski. Po jego dośrodkowaniu Mateusz Matras, trafił w poprzeczkę.

Już w ostatniej minucie spotkania Almeida pobiegł z piłką na  bramkę, lecz przytomne wyjście Szumskiego zapobiegło utracie gola.

W drugiej połowie dogrywki jedyną akcją zdobyli bramkę. Almeida podał na lewo stronę boiska do Kapolonego, ten ograł Zbozienia i strzelił w krótki róg bramki. Szumski też powinien zachować się lepiej w tej sytuacji.