Śląsk Wrocław awansował do III rundy eliminacji Ligi Europy. Klub z Polski, zremisował w dzisiejszym meczu 2:2 (2:0). Dzięki wygranej przed tygodniem 4:0, „Wojskowi” grają dalej.

Pierwsza bramka padła dopiero w 31. minucie. Z lewego skrzydła dośrodkował Dudu, był tam Waldemar Sobota, który po strzale głową po koźle wpakował piłkę do bramki. Trzy minuty później, Sobota podał piłkę do Marco Paixao, ten znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie swoją szansę wykorzystał.

Po przerwie wrocławianie nie grali tak ambitnie i w 57. minucie stracili gola. Miroje Jovanović w prosty sposób ograł obrońców Śląska i pokonał Rafała Gikiewicza. W ostatnich sekundach meczu do remisu doprowadził Adi Bambu.