Drużyna Eskisehirsporu, remisując dziś z St. Johnstone, zapewniła sobie awans do 3. rundy eliminacji Ligi Europy. W drugiej połowie, już przy stanie 1:1, na boisku pojawił się były skrzydłowy Wisły Kraków – Patryk Małecki.

Małecki pojawił się na boisku w 61. minucie, zastępując Erkana Zengina. Swoim wejściem wprowadził sporo ożywienia w ofensywne poczynania tureckiej ekipy, jednak jego jedyny strzał, który oddał w 89. minucie, nie znalazł drogi do bramki.

Ostatecznie od wejścia Polaka wynik nie uległ już zmianie i dzięki dwubramkowej zaliczce, z jaką piłkarze gości przyjechali dziś do Szkocji, to podopiecznych Ersuna Yanala czeka ciężka wyprawa na Stade Velodrome, gdzie zagrają z Olympique Marsylią.

Liga Europy – II runda eliminacji (rewanż)
Saint Johnstone – Eskisehirspor 1:1 (1:0)