Trabzonspor Kulübü pokonał u siebie FK Kukësi 3:1 (1:1) w rewanżowym spotkaniu IV rundy eliminacji do Ligi Europy i awansował do fazy grupowej. Asystę przy jednej z bramek dla zwycięzców zaliczył Adrian Mierzejewski.

Goście niespodziewanie objęli prowadzenie w 11. minucie meczu za sprawą trafienia Lazara Popovicia. Radość Albańczyków nie trwała długo, bowiem już trzy minuty później do wyrównania doprowadził Paulo Henrique.

Gospodarze osiągali coraz większą przewagę na boisku, a konsekwencją tego były kolejne bramki strzelane przez ten zespół. W 54. minucie Henrique zagrał do Florenta Maloudy, a były gracz Chelsea umieścił piłkę w siatce.

Dziesięć minut później Brazylijczyk zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu, a asystował mu Mierzejewski. Reprezentant Polski grał do 77. minuty, kiedy zmienił go Alanzinho. Więcej bramek już nie padło i Trabzonspor zwyciężył w dwumeczu 5:1.

Eliminacje do Ligi Europy – IV runda (rewanż)
Trabzonspor Kulübü – FK Kukësi 3:1 (1:1)