Lukas Jutkiewicz strzelił bramkę dla Coventry City w spotkaniu 24. kolejki angielskiej Championship. Jego zespół pokonał u siebie Brighton & Hove Albion 2:0 (1:0). To jego dziewiąty gol w obecnym sezonie.

Urodzony w Southampton polski napastnik rozegrał całe spotkanie. Do siatki trafił w 54. minucie, ustalając wynik spotkania. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Gary McSheffrey.

Wcześniej, bo w 34. minucie, na prowadzenie zespół Jutkiewicza wyprowadził McSheffrey.

Dzięki zwycięstwu Coventry City odbiło się od dna i awansowało na 23. miejsce. Do pozycji zapewniającej utrzymanie w lidze brakuje im pięciu punktów.