Kacper Przybyłko zdobył swoją dziesiątą bramkę w tym sezonie Regionalligi West. W meczu 37. kolejki 1. FC Köln II pokonało u siebie ostatnią drużynę w tabeli – TuS Koblenz 3:1 (0:1). Polak grał całe spotkanie.

Po pierwszej połowie to goście schodzili z murawy z podniesionymi głowami, ponieważ za sprawą gola Thomasa Klasena z 20. minuty wygrywali 0:1.

W 53. minucie do wyrównania doprowadził polski napastnik. Na kolejnę bramkę rezerwy „Kozłów” musiały czekać aż do 81. minuty. Kadira Yalcina pokonał Stefan Schwellenbach. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Lucas Musculus.

Przybyłko strzela gole bardzo regularnie. W ostatnich ośmiu meczach pokonał bramkarza rywali siedmiokrotnie.

1. FC Köln II z 55 punktami zajmuje szóstą pozycję w tabeli Regionalligi.