Ze znakomitej strony w towarzyskim meczu reprezentacji Albanii z Turcją pokazał się napastnik Legii Warszawa, Armando Sadiku. Piłkarz mistrza Polski strzelił dwie bramki, a jego drużyna niespodziewanie pokonała na wyjeździe Turcję 3:2!

Faworytami rywalizacji byli gospodarze, którzy – wydaje się – że mają lepszy piłkarsko zespół. Mecze towarzyskie rządzą się jednak własnymi prawami i to potwierdziło się w poniedziałek. Alabania dosyć szybko wyszła na prowadzenie, a do przerwy na tablicy wyników było 0:2. Wszystko za sprawą bramek Sadiku. Snajper Legii wpisał się na listę strzelców w 24. i 39. minucie.

Jeszcze przed przerwą goście stracili Lediana Memushaja, który za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę musiał zejść z boiska. Wówczas wydawało się, że Turkom otworzy to drogę przynajmniej do remisu. A po golu z 47. minuty Cengiza Undera wydawało się to niemal pewne.

Niedługo później Albania zdobyła jednak kolejnego gola. Po akcji zainicjowanej przez Sadiku na 3:1 dla gości podwyższył Eros Grezda. Turcja starała się odwrócić losy rywalizacji, ale było ją jeszcze stać tylko na gola na 2:3. Jego autorem okazał się Emre Akbaba.