Były reprezentant Polski U-17 i U-18 Patrick Schikowski zdobył dwie bramki dla rezerw SpVgg Greuther Fürth w pojedynku 24. kolejki Regionalligi Bayern przeciwko SV Heimstetten. Jego zespół wygrał 5:2 (2:0).

Już w 10. minucie goście za sprawą trafienia Christophera Kracuna objęli prowadzenie. Dziewięć minut później pierwszą w tym sezonie bramkę zdobył Schikowski. Kontaktowe trafienie dla gospodarzy zdobył w 53. minucie Andreas Neumeyer.

W 63. minucie przyjezdni ponownie objęli dwubramkowe prowadzenie. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Kracun. Dziesięć minut przed końcem na listę strzelców wpisał się po raz drugi polski pomocnik. W 86. minucie trafił Marco Bläser, lecz kilkadziesiąt sekund później odpowiedział Kingsley Onuegbu, ustalając wynik na 2:5.

Druga ekipa „Koniczynek” zajmuje obecnie 12. lokatę w tabeli. Heimstetten jest ósmy.