Maciej Rybus poprowadził Terek Grozny do zwycięstwa nad Amkarem Perm. Po dwóch bramkach reprezentanta Polski zespół za stolicy Czeczenii w meczu 26. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi wygrał 2:1 (1:0).

Były piłkarz Legii Warszawa wybiegł w podstawowym składzie, natomiast Maciej Makuszewski oraz Marcin Komorowski zasiedli na ławce. Rybus w 32. minucie podszedł do wykonania rzutu wolnego. Jego uderzenie odbiło się od muru i piłka zmieniła nieco tor lotu, co zmyliło Sergeia Narubina. Cztery minuty później za kontuzjowanego Adílsona na placu gry zameldował się Makuszewski.

W 64. minucie Oleg Ivanov dograł do skrzydłowego reprezentacji Polski, a ten przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzeniem z linii pola karnegozdobył swoją czwartą w tym sezonie bramkę. Honorowe trafienie dla gości zaliczył w 85. minucie Nikita Burmistrow.