Kacper Przybyłko rozegrał jedynie 45 minut w spotkaniu rezerw 1. FC Köln, a mimo to zdobył dwie bramki. Polak nie był potrzebny w drugiej odsłonie, ponieważ jego zespół rozbił MSV Duisburg II aż 9:0 (5:0).

Przybyłko rozpoczął festiwal strzelecki gospodarzy w 13. minucie. Trzy minuty później do siatki trafił Reinhold Yabo. W 25. minucie arbiter podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał polski napastnik. Przed przerwą dwukrotnie na listę strzelców wpisał się jeszcze Robin Hömig.

Po zmianie stron drugi zespół „Kozłów” nie spułsił z tonu, a po jednaj bramce dołożyli: Robin Schmidt, Bienvenue Basala-Mazana, Robin Hömig oraz Mario Engels.