Andrzej Sławomir Kleczkowski poprowadził Huntly FC do zwycięstwa nad Buckie Thistle FC. Jego drużyna wygrała w pojedynku 32. kolejki szkockiej Highland Football League 3:0 (1:0).

Poza kadrą gości znalazł się pozyskany w styczniu Łukasz Jarosiewicz, natomiast Kleczkowski wybiegł w podstawowej jedenastce. W 18. minucie Grant Campbell zagrał do przodu do Davida Booth’a, a ten dośrodkował w pole karne. Tam najwyżej wyskoczył Polak i pewnie pokonał golkipera gospodarzy.

Cztery minuty po zmianie stron ponownie bramkę zdobył Kleczkowski. Jest to już jego 17. ligowe trafienie w tym sezonie. Trzeciego gola dla podopiecznych Dave’a McGinlay’a zaliczył uderzeniem głową Patrick Vigurs.

Huntly awansowało na 10. pozycję w tabeli piątej ligi szkockiej. Buckie Thistle jest natomiast dwunaste.