Patryk Aleksandrowicz rozegrał swoje pierwsze oficjalne spotkanie w barwach Ethnikósu Gázorou. Jego drużyna zremisowała na inaugurację sezonu Football League z Iraklísem Saloniki 3:3 (1:1), a Polak strzelił dwie bramki.

Skrzydłowy wybiegł w podstawowym składzie swojej ekipy i już po pięciu minutach wyprowadził ją na prowadzenie, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Gospodarze wyrównali w 26. minucie. Podanie Radovana Krivokapića zamienił na gola Geórgios Chionidís. Pod koniec pierwszej odsłony Polak został ukarany żółtą kartką.

Chwię po rozpoczęciu drugiej części gry Chionidís strzelił kolejną bramkę. W 65. minucie stan rywalizacji wyrównał strzałem głową Aleksandrowicz. Od 81. minuty ekipa z Salonik musiała grać w osłabieniu, ponieważ drugą żółtą kartkę ujrzał Geórgios Paligeórgos.

Siedem minut przed końcem meczu Nikólaos Katsavákis uciszył miejscowych kibiców, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. 120 sekund później fani mogli się jednak cieszyć, gdyż do siatki trafił pomocnik gospodarzy. W 88. minucie 29-latek opuścił murawę, a jego miejsce zajął Stélios Nírlas.