Nottingham Forest, z Radosławem Majewskim w składzie, pokonało u siebie Bolton Wanderers 3:0 (1:0) w meczu 3. kolejki angielskiej Championship. Polski pomocnik rozegrał 90 minut i asystował przy dwóch bramkach dla gospodarzy.

Pierwszy gol po jego podaniu padł już w 2. minucie, kiedy golkipera przyjezdnych pokonał Jamie Mackie. Pięć minut po wznowieniu drugiej połowy, Majewski świetnie dośrodkował z prawego skrzydła do Andy’ego Reida, a ten z dziesięciu metrów trafił do siatki.

W 53. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Darren Pratley i Bolton musiał grać w dziesiątkę. Dwanaście minut później wynik spotkania ustalił Henri Lansbury, który z bliskiej odległości strzałem głową, zamienił na bramkę dośrodkowanie Grega Halforda.

Dzięki wygranej, Nottingham z kompletem punktów i bilansem bramek 5:0 prowadzi w tabeli Championship. Bolton zgromadził zaledwie dwa „oczka” i plasuje się na odległym 19. miejscu.