Dynamo Moskwa przegrało na własnym boisku z Terekiem Grozny w piątej kolejce rosyjskiej Priemjer-Ligi 1:2 (0:1). Dwie bramki dla gości strzelił Maciej Rybus. W pierwszym składzie Tereka wystąpił również Marcin Komorowski.

Mecz rozpoczął się dobrze dla piłkarzy Stanislawa Czerczesowa. Po półgodzinie gry gola strzelił Rybus po podaniu Blagoya Georgieva.

Mecz obfitował także w dużą ilość kartek. Pierwszy z boiska został wyrzucony piłkarz Tereka – Ezechiel Ndouassel. Kolejne wykluczenia dostawali potem tylko gracze Dynama Moskwa. Jako pierwszy Vladimir Rykov w 82. minucie, a potem Kevin Kuranyi za drugą żółtą kartkę.

Gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Balazsa Dzsudzsak. Węgier kwadrans przed końcem spotkania strzelił bramkę na 1:1.

Radość miejscowych kibiców nie trwała jednak długo. Osiem minut później swojego drugiego gola strzelił reprezentant Polski – Maciej Rybus.

Na ławce rezerwowych gości całe spotkanie przesiedział Piotr Polczak. Terek zajmuje obecnie czwartą pozycję w lidze.