Robert Lewandowski powraca do wybitnej strzeleckiej formy. Kapitan reprezentacji Polski strzelił dziś dwie bramki w ligowym starciu z SC Paderborn, które Bayern Monachium wygrał aż 6:0 (2:0).

Polak jako jedyny trafił do siatki beniaminka Bundesligi w pierwszej połowie. Po trafieniach z 24. i 37. minuty nasz najlepszy napastnik ma już na swoim koncie dziesięć bramek w niemieckiej ekstraklasie.

Po zmianie stron skutecznością popisał się też Arjen Robben, który również zanotował dwa trafienia. Na listę strzelców udało się także wpisać Franckowi Ribéry’emu i Mitchellowi Weiserowi. Bayern umocnił się na pozycji lidera, mając wybitnąrównicę bramek wynoszącą +50 (59 strzelonych, tylko 9 straconych).