Caykur Rizespor zremisowało z Konyasporem 2:2 w spotkaniu 9. kolejki tureckiej Bank Asya 1. Lig. Obie bramki dla gości strzelił Marcin Robak, dla którego były to gole nr 2 i 3 w obecnym sezonie.

Robak pierwszą bramkę strzelił już w 8. minucie spotkania, skutecznie wykorzystując rzut karny. W 41. minucie sędzia ponownie podyktował jedenastkę dla Konyasporu. Do piłki raz jeszcze podszedł Robak i również i tym razem był lepszy od bramkarza gospodarzy.

Piłkarze Rizesporu na drugą połowę wyszli bardzo zmotywowani i już dwie minuty po rozpoczęciu gry strzelili kontaktową bramkę. Mariusza Pawełka pokonał Severin Bikoko. W 82. minucie gospodarzom udało się wyrównać. Bramkę na wagę punktu strzelił Mesut Yilmaz.

Marcin Robak i Mariusz Pawełek rozegrali pełne 90 minut.